درباره ی ما


شرکت بستنی اطمینان آذرگل که تولید کننده انواع بستنی با نام تجاری ( آدلین ) و نیز محصول پشمک با نام تجاری ( حاج عبداله ) می باشد ، کار خویش را از سال 1330 با تولید پشمک و بستنی بصورت سنتی آغاز نموده و در سال 1379 در محل فعلی شرکت واقع در شهرک صنعتی شهید سلیمی اقدام به تولید صنعتی و انبوه نموده است .

صنعت پشمک به گونه ای که امروزه ما آن را می شناسیم ، مراحل تکامل خود را در شهر تبریز سپری نموده است. با وجود این سر آغاز آن را باید در شهر یزد جست ، چرا که پشمک از قاره اروپا و خاورمیانه به ایران راه یافته است . جالب است بدانیم فروش پشمک از حالت فله ای به بسته بندی مدرن و اتیکت زنی برای اولین بار توسط این شرکت جا افتاده است . بطوریکه این محصول بصورت عمده علاوه بر اقصی نقاط میهن عزیزمان ایران ، به تعدادی از کشورهای جهان از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس ، آلمان ، استرالیا ، کانادا و نیز کشورهای آسیای میانه صادر می گردد . پشمک حاج عبداله ( زنده یاد ) با بیش از پنجاه سال سابقه با استفاده از بهترین مواد اولیه و نیز با بهره مندی از کارشناسان فنی و خبره و آزمایشگاههای کنترل کیفیت و بهره گیری از تکنولوژی روز و نوآوری همواره گام اول را در تنوع و کیفیت محصول برداشته است و نامش طنین انداز در صنعت پشمک و تبلور بهترین کیفیت در ایران و عرصه صادرات می باشد .لازم به ذکر است این پشمک با پشمکهایی که به صورت گریز از مرکز بوده و فقط از شکر ساخته شود تفاوت زیادب دارد . به جهت اینکه ترکیبات ، نحوه ساخت و عمل آوری این نوع پشمک بسیار فنی و پر زحمت می باشد . علاوه بر این ارزش غذایی این نوع پشمک فوق العاده بالا می باشد . از دستاوردهای دهه هشتاد این شرکت ، تولید پشمک میوه ای ، لقمه ای و لقمه ای با روکش شکلاتی می باشد که در نوع اخیر برای اولین بار توسط این شرکت تولید گردیده است .

خط مشی و اهداف کیفیتی :

خط مشی شرکت ، افزایش تولید ، تصاحب سهم بیشتر در بازار ، تنوع و نوع آوری ، بهینه نموده خطوط تولید و فرآوری پشمک ، احترام به دیدگاه مشتریان می باشد . اهداف شرکت ، بهبود مستمر کیفیت و بهبود سرویس دهی و عرضه مطلوب می باشد .